serah
09 فروردین 1402 - 19:53

تقویت ناوگان امداد هوایی اصفهان ضروری است

اصفهان- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: به واسطه گستردگی استان و حجم ترددها، تقویت امداد هوایی برای استان اصفهان اجتناب ناپذیر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهران زینلیان در جلسه ارتباط مستقیم جمعیت هلال احمر استان با ستاد مرکزی این جمعیت، ضمن تبریک بهار قرآن و طبیعت، اظهار داشت: به میمنت تقارن بهار و حلول ماه مبارک رمضان، امیدواریم سال با خیر و برکتی برای مردم عزیزمان رقم بخورد.

وی از افزایش ۱۰ درصدی ورود مسافران نوروزی به استان نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: از ابتدای طرح نوروزی سال ۱۴۰۲ تاکنون ۷ میلیون نفر به استان سفر کرده‌اند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: به همت کارکنان خدوم دستگاه‌های اجرایی مرتبط از جمله جمعیت هلال احمر توانستیم عملکرد خوبی را در نوروز ۱۴۰۲ نشان دهیم اما به دلیل گستردگی استان و افزایش حجم ترددها، حوادثی رخ داد که تلاش شد در زمان طلایی به بهترین نحو امدادرسانی شوند.

زینلیان ادامه داد: متأسفانه در ایام گذشته، با افزایش آمار تصادفات مواجه بودیم اما تلفات حوادث رانندگی کاهش ۳۰ درصدی داشت.

وی اظهار کرد: به واسطه گستردگی استان و حجم ترددها، وجود امداد هوایی برای استان اصفهان اجتناب ناپذیر است، لذا در این راستا باید دستگاه‌های مرتبط به طور ویژه کمک کنند تا شاهد تقویت این ناوگان در سال جاری باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1116677