serah
29 دی 1401 - 15:12

استاندار البرز: شهرداری برای امتداد قطار شهری فردیس برنامه‌ریزی کند

استاندار البرز گفت: ادامه خط دو قطار شهری کرج طراحی شده و باید شهرداری و شورای اسلامی شهر فردیس در این راستا اقدام و پیگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از فردیس، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، در مراسم افتتاح فاز اول رونمایی از ۲۶ اتوبوس در شهرستان فردیس که روز پنجشنبه برگزار شد، ضمن تقدیر از اهتمام مدیریت شهری در فردیس جهت ارتقای حمل و نقل عمومی در این شهرستان همزمان با روز هوای پاک، افزود: برای تحقق هوای پاک باید توجه ویژه ای به توسعه حمل و نقل عمومی داشته باشیم.

وی ادامه داد: نوسازی و توسعه وسایل حمل و نقل عمومی تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک و تسهیل در تردد مردم و پایداری هوای پاک دارد.

عبداللهی گفت: عمده خواسته‌ها و رضایتمندی مردم در حوزه شهرداری‌ها است و باید در این مسیر همواره کوشا باشیم.

وی افزود: شورای اسلامی شهر فردیس باید از فرصت بدست آمده برای خدمتگزاری به مردم، نهایت بهره برداری را داشته باشند.

استاندار البرز گفت: مردم همواره پای نظام و انقلاب بوده اند و این همراهی بر بار مسؤولیت ما برای تامین نیازهای مردم می افزاید.

وی افزود: شهرستان فردیس در بسیاری از زیرساخت‌ها با ضعف جدی مواجه است از این رو تلاش مضاعفی برای جبران کمبودها نیاز است.

عبداللهی گفت: در استان البرز در حوزه‌های مختلف زیرساختی با عقب ماندگی‌های فراوانی مواجه هستیم بنابراین با احصا نیازها، نسبت به تامین نیازها وارد عمل شده ایم.

وی افزود: اقدامات بسیاری را در دستور کار قرار داده ایم و شاهد تحولات محسوسی هستیم و این روند تا کسب رضایتمندی مردم و تحقق اهداف ادامه خواهد داشت.

استاندار البرز گفت: شهرستان فردیس نیز به نگاه ویژه ای نیاز دارد و یکی از درخواست‌های مردمی، حل مسائل ترافیکی در این شهرستان است.

وی افزود: ادامه خط دو قطار شهری کرج طراحی شده و باید شهرداری و شورای اسلامی شهر فردیس در این راستا اقدام و پیگیری کنند.

عبداللهی گفت: فاز اول خط دو قطار شهری در کرج در ایام دهه مبارک فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد و این پروژه باید امتداد و تسریع در کرج و فردیس داشته باشد.

وی با بیان اینکه کمربندی و طرح جامع حمل و نقل در فردیس باید دنبال و اجرایی شود، افزود: شهرستان فردیس نیازها و مطالبات فراوانی دارد که باید با نگاه انقلابی و جهادی دنبال شود.

استاندار البرز گفت: حل مشکلات و تحقق مطالبات مردم استان در گرو تلاش های مسئولین است و می توان با برنامه ریزی دقیق به تمامی اهداف رسید.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 986031