serah
08 فروردین 1402 - 18:14

۱۷۹۳ بازدید تیم‌های نظارتی از واحدهای گردشگری آذربایجان‌ شرقی

تبریز- معاون گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: از ۲۵ اسفند، تیم‌های نظارتی ستاد خدمات سفر استان تاکنون ۱۷۹۳ بازدید از واحدهاب گردشگری انجام داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا بایرام زاده، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح نظارت نوروزی و فعالیت تیم‌های نظارتی ستاد خدمات سفر همچنان ادامه دارد، افزود: در جریان این بازدیدها ۲۳۱ مورد تذکر کتبی و ۱۱۷ اخطار به مراکز خدمات گردشگری صادر شده است.

وی با بیان اینکه این طرح برای بهبود کیفیت خدمات واحدهای گردشگری در استان اجرا می‌شود، اظهار کرد: در صورت تکرار تخلف از سوی این واحدها، اقدامات لازم برای برخورد قانونی با آنها انجام می‌شود.

معاون گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های ستاد خدمات سفر از سوی واحدهای فعال گردشگری ضروری بوده و تیم‌های نظارتی بر نحوه فعالیت آنها در ایام تعطیلات نوروزی نظارت می‌کنند.

بایرام زاده، ادامه داد: تیم‌های نظارتی در صورت مشاهده تخلف و عدم رعایت ضوابط لازم از سوی واحدهای مذکور، در بار اول به آنها تذکرهای لازم را ارائه می‌دهند و در صورت تکرار تخلف با آنان برخورد قانونی می‌شود.

وی یادآور شد: در ایام نوروز، کمیته آمار و اطلاعات و همچنین رسیدگی به شکایات به صورت مستمر و ویژه فعال خواهند بود، همچنین در همین راستا سامانه ۰۹۶۲۹ نیز آماده دریافت شکایات و نظرات مردم است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1114566